GAMMA kloofbijl voor het kloven van hout 3000 gr
Prijs: 42.99 euro
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Bezorgd in winkel
- gratis
Niet op voorraad in onze winkels. Wel op bestelling verkrijgbaar.
Productomschrijving
- Zware bijl van 3000 gram: geschikt voor intensieve hakwerkzaamheden
- Brede snee: maakt het kloven van hout effeciënter
- Steel van essenhout: gewaxt, water- en vuilafstotend
- Ideaal voor zwaar werk: ontworpen voor robuust werk
Passende accessoires
Handig als set kopen
GAMMA kloofbijl voor het kloven van hout 3000 gr42.99
Voeg product toe aan set
Voeg product toe aan set
Totaal 42.99
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 448858 |
| EAN | 8711247768678 |
| Gewicht product | 3701 gr |
| Hoogte product | 900 mm |
| Lengte product | 65 mm |
| Breedte product | 280 mm |
| Type(nummer) | 448858 |
| Merk | GAMMA |
| Ecocheque | Ja |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en leveringsinformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €4.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.
Vaak samen gekocht
Klantbeoordelingen
20 klantbeoordelingen
5 sterren
5 beoordelingen
4 sterren
1 beoordeling
3 sterren
0 beoordelingen
2 sterren
3 beoordelingen
1 ster
11 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
Top bijl
Heerlijke moker. Ligt goed in de hand!
Henk
4 juli 2024
5/5
Kloofbijl
Prima,kloofbijl voor het gebruik bij huis en tuin. Lange steel en niet te zwaar
Piet
1 juni 2024
5/5
Kloven van gezaagd hout
Precies een mooie gewichtsmaat om lang achter elkaar te kunnen kloven, wijhebben 3 bijlen van dit type en kloven van 30 tot 60 cm diameter hout met een lengte van 40
Pierre
18 februari 2023