GAMMA Professional schilderstape kwetsbare ondergrond 50 m x 25 mm
Online beperkt op voorraad
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, vrijdag 15 mei in huis
- Bezorgd in winkel
- gratis
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Professionele schilderstape voor zeer strakke verflijnen
- Voor binnen gebruik
- Voor kwetsbare ondergronden zoals behang en verflagen
- Met de hand scheurbaar
- Washi papier
De GAMMA Professional schilderstape kwetsbare ondergrond 50 m x 25 mm is een afplaktape die je binnenshuis gebruikt en die geschikt is voor kwetsbare ondergronden zoals behang en pas geschilderde muren. De tape is gemaakt van dun washipapier waardoor hij strak blijft kleven en zorgt voor scherpe verflijnen. Je kan de tape eenvoudig met de hand afscheuren en toepassen bij verf op waterbasis en verf op solventbasis. Met een lengte van 50 meter en een breedte van 25 millimeter werk je ook grotere schilderprojecten netjes af.
GAMMA Professional
GAMMA Professional-tape is de beste keuze voor veeleisende klussen waarbij precisie en een hoogwaardige afwerking essentieel zijn. De tape heeft een unieke lijmsamenstelling en bestaat uit hoge kwaliteit papier, waardoor de tape minder verf doorlaat en de tape gemakkelijker loslaat zonder te scheuren. Dit maakt GAMMA Professional-tape ideaal voor zware toepassingen, zoals projecten met speciale verfsoorten of het afplakken van delicate oppervlakken waar elk detail telt.
Klantbeoordelingen
Passende accessoires
Handig als set kopen
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 253753 |
| EAN | 8711247189763 |
| Gewicht product | 103 gr |
| Hoogte product | 25 mm |
| Lengte product | 115 mm |
| Breedte product | 115 mm |
| Merk | GAMMA |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie