GAMMA schilderspons
Prijs: 2.89 euro
Online beperkt op voorraad
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, vrijdag 15 mei in huis
- Bezorgd in winkel
- gratis
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
De schilderspons van GAMMA is een slijtvaste spons. Uitermate geschikt voor afbrand- en afbijtwerk, evenals het verwijderen van oude verflagen, roest, enzovoort.
Klantbeoordelingen
4 klantbeoordelingen
5 sterren
3 beoordelingen
4 sterren
1 beoordeling
3 sterren
0 beoordelingen
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
0 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
Zoals het moet zijn
Weeral goed product gekocht in een goede winkelaars de gamma
Ronnyboy
22 mei 2025
5/5
Prima sponsje
Handig sponsje en ligt prettig in de hand. Doet wat het moet doen.
Am
4 mei 2021
4/5
Schuurspons
Ook handig om rvs pan schoon te maken
Nico
28 september 2024
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 559177 |
| EAN | 8711247893042 |
| Gewicht product | 28 gr |
| Hoogte product | 105 mm |
| Lengte product | 30 mm |
| Breedte product | 105 mm |
| Merk | GAMMA |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en leveringsinformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €4.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.