Ga naar hoofdinhoud

Regenton Tower stone antraciet 500 liter

Dit product bespaart water
Prijs: 279 euro
Online bijna uitverkocht
Thuisbezorgd€39.95
Thuisbezorgd gratis vanaf €950
Voor 21:00 besteld, morgen in huis
Niet verkrijgbaar in de winkel
Dit product is niet verkrijgbaar in de winkel, maar uitsluitend online te koop.

Productomschrijving

  • Inhoud: 500 liter
  • Kleur: Antraciet
  • Afmeting lxbxh: 78x59x130cm 
Prosperplast

Regenton Tower Stone 500 liter antraciet

De Aqua Tower stone 500L regenton is met zijn moderne vorm een sieraad in uw tuin. Deze muurtank kan met zijn uiterlijk perfect tegen een gevel geplaatst worden. De regenton heeft een bovengat met deksel en meerdere plaatsen om een vulautomaat aan te sluiten. De Tower Stone heeft twee 3/4" draadgaten voor een kraan of koppeling op tuinslangen. Deze regenton heeft een inhoud van 500 liter en heeft de kleur antraciet. Tijdens de vorstperiode raden we aan de regenton leeg te laten lopen. Dit model is ook leverbaar in een kleinere variant van 350 liter.

Met de 2 aansluitingen kunt u zelf kiezen waar u de kraan wilt aansluiten. U kunt er bijvoorbeeld ook voor kiezen om boven een kraan, en onder direct een tuinslang aan te sluiten.

Passende accessoires

Handig als set kopen

Regenton Tower stone antraciet 500 liter
Regenton Tower stone antraciet 500 liter279.00
Totaal 279.00

Specificaties

Product
Productnummer236088
EAN5905197378671
MerkProsperplast
Dit product bespaart water
Deze producten helpen je om minder water te verbruiken of besparen zelf water. Voorbeelden zijn waterbesparende kranen, druppelirrigatiesystemen en regentonnen.
Meer informatie over Beter Klussen

Bestel- en leveringsinformatie

Bezorgd door Extra@Home bezorgservice
Voor 21:00 besteld, morgen in huis
Thuisbezorgd voor €39.95 en gratis vanaf €950

Retourneren

Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €39.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.
Let op: Op maat gemaakte artikelen kan je niet retourneren.

Klantbeoordelingen

4 klantbeoordelingen
5 sterren
2 beoordelingen
4 sterren
1 beoordeling
3 sterren
0 beoordelingen
2 sterren
1 beoordeling
1 ster
0 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
Prima regenton. Helaas niet helemaal compleet.
Prima regenton mis alleen de bevestigings schroef /aansluiting onderaan voor een tuinslang.. erg jammer dat dat er niet bij zit.
Duijvenbode
28 augustus 2024
2/5
Niet compleet geleverd.
Niet compleet geleverd. Kraantje paste niet. Tevens geen slang of kraantje bijgeleverd voor ontsluiting onderzijde, waardoor ca 150 liter altijd blijft zitten.
Gert
13 juni 2024