274.00
Prijs: 226.43 euro
Met GAMMAplus
Nee tegen BTW vanaf 40.- met je GAMMAplus kaart
Als je de GAMMAplus kaart nog niet hebt kan je tijdens het afrekenen deze meteen aanvragen om de korting niet mis te lopen.
Promo t/m morgen geldig
Online op voorraad
- Thuisbezorgd
- gratis
- Vandaag besteld, vrijdag 22 mei in huis
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Materiaal:Metaal
Combineer deze set van rollers en geleider met de bijpassende rail voor een schuifdeursysteem met een strakke look. De set is bedoeld voor een glazen schuifdeur en bestaat uit 2 rollers en een geleider vervaardigd uit inox. De bijpassende rail is apart verkrijgbaar.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 121607 |
| EAN | 5420057342130 |
| Gewicht product | 7500 gr |
| Hoogte product | 290 mm |
| Lengte product | 10 mm |
| Breedte product | 40 mm |
| Merk | Solid |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en leveringsinformatie
Bezorgd door Extra@Home bezorgservice
Gratis thuisgeleverd
Retourneren
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €4.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.