129.00
Prijs: 106.61 euro
Met GAMMAplus
Nee tegen BTW vanaf 40.- met je GAMMAplus kaart
Als je de GAMMAplus kaart nog niet hebt kan je tijdens het afrekenen deze meteen aanvragen om de korting niet mis te lopen.
Promo t/m morgen geldig
Online op voorraad
- Thuisbezorgd
- gratis
- Vandaag besteld, vrijdag 22 mei in huis
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Materiaal:Metaal
Combineer deze set van rollers en geleider van Solid met de bijpassende rail voor een schuifdeursysteem met een industriƫle look. De set is bedoeld voor houten en stalen schuifdeuren en bestaat uit 2 rollers en een geleider, uitgevoerd in het zwart en vervaardigd uit metaal. De bijpassende rail en soft close is apart verkrijgbaar.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 353681 |
| EAN | 5420057356991 |
| Gewicht product | 7000 gr |
| Hoogte product | 290 mm |
| Lengte product | 40 mm |
| Breedte product | 10 mm |
| Merk | Solid |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en leveringsinformatie
Bezorgd door Extra@Home bezorgservice
Gratis thuisgeleverd
Retourneren
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt ā¬4.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.