Roodkoper Buis 15mm 1 Meter
Prijs: 12.59 euro
Met GAMMAplus
Nee tegen BTW vanaf 40.- met je GAMMAplus kaart
Als je de GAMMAplus kaart nog niet hebt kan je tijdens het afrekenen deze meteen aanvragen om de korting niet mis te lopen.
Promo alleen vandaag nog geldig
lengte:
Maat aansluiting 1:
Online beperkt op voorraad
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, zaterdag 16 mei in huis
- Bezorgd in winkel
- gratis
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Beoogd gebruik:Gas, Centrale verwarming (CV), Leidingwater
- Maat aansluiting 1:15 mm
- Methode van aansluiten 1:Solderen
- Maat aansluiting 2:15 mm
- Methode van aansluiten 2:Knellen, Insteken, Persen
Klantbeoordelingen
4 klantbeoordelingen
5 sterren
4 beoordelingen
4 sterren
0 beoordelingen
3 sterren
0 beoordelingen
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
0 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
Rood koperen waterleidingbuis
Rood koperen waterleidingbuis aangeschaft. Artikel voldoet aan de verwachting.
Leen
20 januari 2022
5/5
TOP
Goede koper Buis en lekker strak. :)
Tako
8 januari 2022
5/5
Buis roodkoper 15 mm
Makkelijk toepasbaar met knelkoppeling of soldeer koppeling .
8 februari 2021
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 016112 |
| EAN | 8718848199238 |
| Gewicht product | 360 gr |
| Hoogte product | 1000 mm |
| Lengte product | 15 mm |
| Breedte product | 15 mm |
| Type(nummer) | 1000 x 15mm |
| Merk | Geen |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en leveringsinformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €4.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.