Online niet beschikbaar
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Heerlijke geur in je keuken
- Groenblijvende bladeren voor elke tuin
- Creëert mediterrane sfeer buiten
Rozemarijn, het aromatische kruid dat zowel in je keuken als in je tuin zon en karakter brengt. Met zijn krachtige geur en typisch mediterrane, harsachtige aroma’s geeft rozemarijn extra diepte aan vlees, groenten, gegrilde gerechten, marinades en infusies. Een enkel takje is al genoeg om een gewoon gerecht om te toveren tot iets bijzonders.
Robuust, droogtetolerant en zeer gemakkelijk te kweken, groeit hij zowel in potten als in de volle grond. Zijn groenblijvende bladeren zorgen het hele jaar door voor een decoratief accent, terwijl zijn heerlijke geur vrijkomt zodra je de plant aanraakt.
Een echte must-have voor liefhebbers van authentieke smaken en planten die de sfeer van het Zuiden uitstralen.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 530542 |
| EAN | 5430000381031 |
| Gewicht product | 500 gr |
| Hoogte product | 250 mm |
| Lengte product | 140 mm |
| Breedte product | 140 mm |
| Merk | Geen |
| Ecocheque | Ja |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie