2.99
Prijs: 1.49 euro
Als je de GAMMAplus kaart nog niet hebt kan je tijdens het afrekenen deze meteen aanvragen om de korting niet mis te lopen.
Online niet beschikbaar
Dit product is online niet verkrijgbaar, maar wel in de winkel te koop.
Toon alternatieve productenVoorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Veelzijdig en geurige plant
- Voegt elegantie aan je tuin
- Eenvoudig te verzorgen
Salie is een veelzijdige en geurige plant die vaak gebruikt wordt in de keuken voor het bereiden van diverse gerechten. Met zijn mooie, grijsgroene bladeren voegt salie niet alleen smaak toe, maar ook een vleugje elegantie aan je tuin of balkon. Deze populaire kruidensoort is eenvoudig te verzorgen en bloeit met aantrekkelijke bloemen.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 530546 |
| EAN | 5430000381130 |
| Gewicht product | 500 gr |
| Hoogte product | 250 mm |
| Lengte product | 140 mm |
| Breedte product | 140 mm |
| Merk | Geen |
| Ecocheque | Ja |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bevat geen óf minder schadelijke stoffen
Artikelen met deze eigenschap maken gebruik van alternatieve, minder schadelijke middelen, zonder dat dit ten koste gaat van de functionaliteit van het product. Deze producten zijn voorzien van een keurmerk dat dit aantoont.
Meer informatie over Beter KlussenMeer uit deze actie
Klantbeoordelingen
7 klantbeoordelingen
5 sterren
5 beoordelingen
4 sterren
2 beoordelingen
3 sterren
0 beoordelingen
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
0 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
Salieplant
De kruidplant is goed. Het formaat van de plant is ook goed.
Deb
12 mei 2024