Sanivesk douchebakafvoer 70 mm 6/4"x40 mm wit
Prijs: 10.69 euro
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, woensdag 13 mei in huis
- Bezorgd in winkel
- gratis
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Materiaal: polythyleen
- Capaciteit: 48,5 liter per minuut
- Aansluiting: 40 mm ø
Deze Sanivesk douchebakafvoer is geschikt als stankafsluiter voor douchebakken.
Klantbeoordelingen
7 klantbeoordelingen
5 sterren
5 beoordelingen
4 sterren
0 beoordelingen
3 sterren
1 beoordeling
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
1 beoordeling
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
Mooi vlak watersot
Mooi vlakke afvoer gebruikt in een keukenkastje voor gootsteenafvoer na boiler 15Ltr ingebouwd te hebben om meer ruimte te creëren
RvdK
20 januari 2026
5/5
Prima
Goed te monteren en goed waterdicht!
PS
4 januari 2026
5/5
Perfect als keuken afvoer
Perfect past goed en neemt niet veel ruimte in
Peet
3 november 2025
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 537466 |
| EAN | 8718848037363 |
| Gewicht product | 171 gr |
| Hoogte product | 101 mm |
| Lengte product | 70 mm |
| Breedte product | 70 mm |
| Merk | Sanivesk |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en leveringsinformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €4.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.