Sanivesk duo-afvoer wasmachine met droger
Prijs: 9.99 euro
Met GAMMAplus
Nee tegen BTW vanaf 40.- met je GAMMAplus kaart
Als je de GAMMAplus kaart nog niet hebt kan je tijdens het afrekenen deze meteen aanvragen om de korting niet mis te lopen.
Promo alleen vandaag nog geldig
Online beperkt op voorraad
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, zaterdag 16 mei in huis
- Bezorgd in winkel
- gratis
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
Met deze kunststof afvoerbuis is het mogelijk om de afvoerslang van de wasmachine én de afvoerslang van de droger aan te sluiten op dezelfde afvoer.
Klantbeoordelingen
64 klantbeoordelingen
5 sterren
48 beoordelingen
4 sterren
7 beoordelingen
3 sterren
3 beoordelingen
2 sterren
3 beoordelingen
1 ster
3 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
Droger waterafvoer
Super handig apparaat en simpel
Iris
29 april 2026
5/5
Top product
Eenvoudig en snel te plaatsen van
van Putten
17 april 2026
5/5
Top
Doet precies waar ik m voor heb gekocht, maakt alleen geen koffie
Feline
12 maart 2026
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 591427 |
| EAN | 8718848311296 |
| Gewicht product | 650 gr |
| Hoogte product | 252 mm |
| Lengte product | 40 mm |
| Breedte product | 75 mm |
| Merk | Sanivesk |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en leveringsinformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €4.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.