Productomschrijving
- Beoogd gebruik:Leidingwater
- Maat aansluiting 1:120 mm
- Methode van aansluiten 1:Insteken
Met dit enkelvoudige aansluitstuk kan eenvoudig de slang op de wasmachine worden aangesloten.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 299344 |
| EAN | 8718848293479 |
| Gewicht product | 1 gr |
| Hoogte product | 40 mm |
| Lengte product | 650 mm |
| Breedte product | 80 mm |
| Merk | Sanivesk |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en leveringsinformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €4.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.
