Prijs: 7.49 euro
Met GAMMAplus
Nee tegen BTW vanaf 40.- met je GAMMAplus kaart
Als je de GAMMAplus kaart nog niet hebt kan je tijdens het afrekenen deze meteen aanvragen om de korting niet mis te lopen.
Promo t/m morgen geldig
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, zaterdag 16 mei in huis
- Bezorgd in winkel
- gratis
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Ideale oplossing voor het netjes afsluiten van ongebruikte kraangaten
- Geschikt voor gaten van 40 mm in wastafels of fonteinen
- Gemaakt van duurzaam RVS met een nette chromen afwerking
RVS Kraangatstop chroom voor 40mm gat. Indien er een kraan permanent wordt verwijderd en het gat in de wastafel of fontein niet meer wordt gebruikt, kan dit afgesloten worden met een kraangatstop.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 299323 |
| EAN | 8718848292236 |
| Gewicht product | 40 gr |
| Hoogte product | 50 mm |
| Lengte product | 100 mm |
| Breedte product | 150 mm |
| Merk | Sanivesk |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en leveringsinformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €4.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.