Sanivesk tapkraan dubbel met slangpilaar 1/2"M x 3/4"M chroom
Prijs: 21.49 euro
Met GAMMAplus
Nee tegen BTW vanaf 40.- met je GAMMAplus kaart
Als je de GAMMAplus kaart nog niet hebt kan je tijdens het afrekenen deze meteen aanvragen om de korting niet mis te lopen.
Promo alleen vandaag nog geldig
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, zaterdag 16 mei in huis
- Bezorgd in winkel
- gratis
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Voorzien van T-kruk bediening en slangwartel
- Muurplaataansluiting ½", slangwartel ¾"
- Geschikt voor standaard 1/2" (tuin)slang
Deze Tapkraan mat-chroom is voorzien van slangwartel en T-kruk bediening. De muurplaataansluiting is ½", de aansluiting voor de wartel is ¾". De bijbehorende slangpilaar is geschikt voor standaard (tuin)slang met een diameter van 1/2"
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 298321 |
| EAN | 8718848291819 |
| Gewicht product | 500 gr |
| Hoogte product | 40 mm |
| Lengte product | 200 mm |
| Breedte product | 140 mm |
| Merk | Sanivesk |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en leveringsinformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €4.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.