Sanivesk tapkraan + slangkoppeling 1/2"M x 3/4"M Belgaqua chroom
Prijs: 22.49 euro
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, woensdag 13 mei in huis
- Bezorgd in winkel
- gratis
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Voorzien van slangwartel en T-kruk bediening
- Muurplaataansluiting van ½"
- Geschikt voor standaard (tuin)slang met diameter van 1/2"
Deze Tapkraan chroom is voorzien van slangwartel en T-kruk bediening. De muurplaataansluiting is ½" de aansluiting voor de wartel is ¾". De bijbehorende slangpilaar is geschikt voor standaard (tuin)slang met een diameter van 1/2"
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 297531 |
| EAN | 8718848291925 |
| Gewicht product | 200 gr |
| Hoogte product | 40 mm |
| Lengte product | 140 mm |
| Breedte product | 200 mm |
| Merk | Sanivesk |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en leveringsinformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €4.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.
Vaak samen gekocht
Klantbeoordelingen
3 klantbeoordelingen
5 sterren
2 beoordelingen
4 sterren
1 beoordeling
3 sterren
0 beoordelingen
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
0 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
Kwaliteit
Doet wat ie moet 👍
Makkelijk open en dicht .
Sluit goed af .
Jan
9 juni 2025