Productomschrijving
- Geschikt voor standaard (tuin)slang met een diameter van 1/2"
- Voorzien van slangwartel voor eenvoudige aansluiting
- Robuuste vernikkelde tapkraan voor langdurig gebruik
Deze vernikkelde tapkraan 10 bar is voorzien van slangwartel en vlindergreep bediening. De muurplaataansluiting is 1/2" de aansluiting voor de wartel is 3/4". De bijbehorende slangpilaar is geschikt voor standaard (tuin)slang met een diameter van 1/2"
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 299865 |
| EAN | 8718848294070 |
| Gewicht product | 140 gr |
| Hoogte product | 30 mm |
| Lengte product | 130 mm |
| Breedte product | 100 mm |
| Merk | Sanivesk |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en leveringsinformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €4.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.
