Sanivesk tapkraan vlindergreep + slangkoppeling 3/4"M nikkel
Prijs: 10.19 euro
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, woensdag 13 mei in huis
- Bezorgd in winkel
- gratis
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Voorzien van slangwartel en vlindergreep bediening
- Muurplaataansluiting van 3/4"
- Geschikt voor standaard tuinslangen met een diameter van 1/2"
Deze vernikkelde tapkraan is voorzien van slangwartel en vlindergreep bediening. De muurplaataansluiting is 3/4" de aansluiting voor de wartel is 3/4". De bijbehorende slangpilaar is geschikt voor standaard (tuin)slang met een diameter van 1/2"
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 299867 |
| EAN | 8718848294179 |
| Gewicht product | 170 gr |
| Hoogte product | 40 mm |
| Lengte product | 130 mm |
| Breedte product | 100 mm |
| Merk | Sanivesk |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en leveringsinformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €4.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.