Sanivesk wasmachinekraan + beluchter 1/2"M knop chroom
Prijs: 10.39 euro
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Bezorgd in winkel
- gratis
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Beluchter voorkomt terugstroming van vuil water
- Beschermt het drinkwaternet tegen hevelwerking
- Verkrijgbaar met zwarte of chromen knop
Wasmachinekraan met beluchter. De beluchter voorkomt dat er vuil water teruggezogen wordt in het drinkwaternet. Indien er geen beluchterkraan wordt toegepast ontstaat er een hevelwerking waardoor het water terugloopt in het drinkwaternet. Zowel met zwarte als met chromen knop leverbaar.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 298151 |
| EAN | 8718848293790 |
| Gewicht product | 150 gr |
| Hoogte product | 30 mm |
| Lengte product | 70 mm |
| Breedte product | 60 mm |
| Merk | Sanivesk |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en leveringsinformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €4.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.