Sealskin douchegordijn Linje textiel 180x200 cm blauw
Prijs: 20.49 euro
Met GAMMAplus
Nee tegen BTW vanaf 40.- met je GAMMAplus kaart
Als je de GAMMAplus kaart nog niet hebt kan je tijdens het afrekenen deze meteen aanvragen om de korting niet mis te lopen.
Promo t/m morgen geldig
Voeg product toe aan set
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, zaterdag 16 mei in huis
- Bezorgd in winkel
- gratis
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
Passende accessoires
Handig als set kopen
Sealskin douchegordijn Linje textiel 180x200 cm blauw20.49
Voeg product toe aan set
Totaal 20.49
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 305474 |
| EAN | 8717821124601 |
| Gewicht product | 389 gr |
| Hoogte product | 2000 mm |
| Lengte product | 0 mm |
| Breedte product | 1800 mm |
| Type(nummer) | 180x200 CM |
| Merk | Sealskin |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en leveringsinformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €4.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.
Vaak samen gekocht
Klantbeoordelingen
2 klantbeoordelingen
5 sterren
1 beoordeling
4 sterren
1 beoordeling
3 sterren
0 beoordelingen
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
0 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
Douchegordijn
Geweldige blauwe kleur! Waterdicht maar dat zat er wel in... van polyester nl.
11 februari 2021
4/5
gestreept onder de douche
Een prachtig douche gordijn ,mooi afgewerkt, zijn van Sealskin ook niet anders gewend zijn gewoon het mooist !
theo77
5 februari 2016