Stanley Zandstraalpistool met beker en snelkoppeling voor compressor
Productomschrijving
- 1-liter reservoir voor langdurig gebruik zonder bijvullen
- Europese 1/4 mannelijk snelkoppeling voor eenvoudige aansluiting
- Luchtstroom van 300 L/min voor snel en effectief verwijderen van roest en verf
- Geschikt voor metaal, steen en beton, ideaal voor voertuigen en renovatieprojecten
Het STANLEY zandstraalpistool met beker en snelkoppeling is een krachtig hulpmiddel voor het verwijderen van roest, verf en ander vuil van diverse oppervlakken. Het pistool beschikt over een 1-liter reservoir, waardoor je grotere oppervlakken in één keer kunt reinigen zonder vaak bij te vullen. Het reservoir is eenvoudig te vullen en te legen, zodat je snel kunt wisselen tussen verschillende werkzaamheden.
Dankzij het Europese 1/4 mannelijk snelkoppelingssysteem sluit je het zandstraalpistool eenvoudig aan op je compressor. Met een luchtstroom van 300 liter per minuut verwijder je effectief roest, verf en andere aanslag van materialen zoals metaal, beton en steen. Dit maakt het pistool bijzonder geschikt voor renovatieprojecten, zoals het opknappen van auto’s, boten en andere voertuigen, maar ook voor industriële toepassingen.
Het gereedschap is gemaakt van staal en heeft een zilveren afwerking die bestand is tegen intensief gebruik. Het ergonomische ontwerp maakt het pistool comfortabel in gebruik, terwijl de robuuste constructie zorgt voor betrouwbaarheid en langdurige prestaties. Met het STANLEY zandstraalpistool werk je snel, efficiënt en nauwkeurig op elk oppervlak.
Klantbeoordelingen
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 255838 |
| EAN | 8016738719109 |
| Gewicht product | 515 gr |
| Hoogte product | 200 mm |
| Lengte product | 90 mm |
| Breedte product | 190 mm |
| Merk | STANLEY |
| N P K | 9998-9998-9998 |