Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
Maximaal vermogen:100 W
Energiebron:Netspanning
Diameter soldeerstift:2 mm
Toepassing:Zachtsolderen
Het Suki soldeerpistool van 100 W is geschikt voor zachtsolderen. Dit is het solderen van onder andere elektra-onderdelen. Maar ook is dit soldeerpistool geschikt voor het solderen van dunne bedrading en metalen. De soldeerbout heeft een fijne, platte punt, oftewel soldeerstift, met een diameter van 5,8 mm. Het soldeerpistool is vergelijkbaar met een elektrische soldeerbout, maar heeft een soldeerpunt in de vorm van een metalen lus. Het pistool van 100 W voor soldeerwerk is geschikt voor kortstondig gebruik en is binnen enkele seconden op werktemperatuur. Bovendien heeft het soldeerpistool als bijkomend voordeel een werklicht dat de plek van solderen verlicht. Op zoek naar een soldeerbout tot 100 W? Je vindt ze in het GAMMA assortiment.
Klantbeoordelingen
1 klantbeoordeling
5 sterren
0 beoordelingen
4 sterren
0 beoordelingen
3 sterren
0 beoordelingen
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
1 beoordeling
Meeste sterren klantbeoordelingen
1/5
Slecht product
Wordt absoluut niet heet genoeg en kan amper het soldeertin smelten. Dit is tevens de duurste soldeerbout van Suki van de drie die de Gamma in zijn assortiment heeft. Ik heb overigens wel netjes mijn veld terug gekregen van de Gamna.
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €4.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.
Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.