Tuinbankhoes zwart polyester 180x95x80 cm
Dit product wordt niet thuis bezorgd
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Biedt bescherming tegen regen, vuil en bladeren
- Eenvoudig over de tuinbank te plaatsen en te verwijderen
- Bedekt zitting en rugleuning volledig
- Geschikt voor gebruik buiten
Tuinbankhoes zwart polyester 180x95x80 cm is een beschermhoes die je over je tuinbank zet om deze te beschermen tegen regen, vuil en stof. Je schuift de hoes eenvoudig over de bank wanneer je hem niet gebruikt en verwijdert hem net zo makkelijk als je wilt gaan zitten. De hoes is gemaakt van polyester en geschikt voor gebruik buiten. Met een lengte van 180 cm, een diepte van 95 cm en een hoogte van 80 cm past hij over de meeste gangbare tuinbanken en bedekt zowel de zitting als de rugleuning. Zo blijft je tuinbank netjes tussen gebruik door en klaar voor gebruik zonder dat je hem telkens hoeft schoon te maken.
Klantbeoordelingen
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 353757 |
| EAN | 8711247218272 |
| Gewicht product | 1020 gr |
| Hoogte product | 800 mm |
| Lengte product | 1800 mm |
| Breedte product | 950 mm |
| Merk | Wakefield |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie