Online op voorraad
- Thuisbezorgd
- gratis
- Vandaag besteld, zaterdag 16 mei in huis
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Stevige zithoogte van 40 cm
- Maximale belasting tot 160 kg
- Met armleuningen voor extra comfort
- Gemaakt van geolied acacia hout
Fauteuil Zeff in geolied acacia hout biedt een stevige en comfortabele zitplek. Met een zithoogte van 40 cm en armleuningen zit je meteen goed.
Gebruik de stoel op je terras, balkon of in je overkapping en voeg een moderne, sfeervolle tuinstoel toe aan je buitenruimte.
Het frame draagt tot 160 kg en met een zitbreedte van 54,5 cm en zitdiepte van 52 cm zit je comfortabel. Het geoliede acacia hout beschermt het hout en geeft een warme, natuurlijke look.
Praktisch en stevig, ideaal om snel een comfortabele zitplek klaar te hebben staan.
Tip! Hout is een natuurproduct en kan zonder behandeling verkleuren of vlekken krijgen. Door je tuinmeubel goed te onderhouden, verleng je de levensduur en voorkom je onnodige schade. Bekijk onze klusadvies pagina voor het onderhoud van houten tuinmeubelen.
Passende accessoires
Handig als set kopen
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 353650 |
| EAN | 8711297141353 |
| Gewicht product | 8000 gr |
| Hoogte product | 720 mm |
| Lengte product | 810 mm |
| Breedte product | 740 mm |
| Merk | KARWEI |
| Ecocheque | Ja |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Handleidingen en brochures
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie