Tuinstoel Mira bruin/beige acacia hout
Dit product wordt niet thuis bezorgd
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Frame van geolied acacia hout
- Kussenhoes los en wasbaar
- Belastbaar tot 120 kg
- Compact formaat voor balkon en terras
De tuinstoel Mira is een lichte en handige stoel voor aan de tuintafel, op het balkon of als extra zit in de tuin.
Met zijn formaat van 66 x 55 x 78 cm neemt hij weinig plaats in. Het frame is gemaakt van geolied acacia hout en geschikt voor buitengebruik. De maximale belasting is 120 kg.
De kussenhoes kan je afnemen en wassen wanneer dat nodig is, zodat de stoel netjes blijft.
Zo heb je een tuinstoel die je flexibel kan inzetten. Houten tuinmeubelen koop je bij GAMMA in verschillende modellen.
Tip! Hout is een natuurproduct en kan zonder behandeling verkleuren of vlekken krijgen. Door je tuinmeubel goed te onderhouden, verleng je de levensduur en voorkom je onnodige schade. Bekijk onze klusadvies pagina voor het onderhoud van houten tuinmeubelen.
Klantbeoordelingen
Passende accessoires
Handig als set kopen
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 353648 |
| EAN | 8711297141339 |
| Gewicht product | 8500 gr |
| Hoogte product | 780 mm |
| Lengte product | 660 mm |
| Breedte product | 550 mm |
| Merk | Wakefield |
| Ecocheque | Ja |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Handleidingen en brochures
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie