Tuinstoel Elba beige kunststof
Online op voorraad
- Thuisbezorgd
- gratis
- Vandaag besteld, dinsdag 26 mei in huis
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Stapelbare tuinstoel van kunststof
- Zithoogte 46 cm voor prettig zitcomfort
- Armleuninghoogte 67,5 cm voor extra steun
- Beige kleur, makkelijk te combineren
Praktische stoel voor tuin of terras
De Tuinstoel Elba beige zorgt meteen voor een nette en comfortabele zitplek in je tuin of op je terras. Je gebruikt deze stoel makkelijk aan een tuintafel of als extra zitplaats wanneer je bezoek hebt. Zo richt je snel een praktische eet- of zithoek in.
Comfortabele zithoogte en goede steun
Met een zithoogte van 46 cm zit je comfortabel aan tafel. De zitdiepte van 40,5 cm en zitbreedte van 48 cm zorgen voor een aangename zit. De armleuningen op 67,5 cm hoogte geven extra steun wanneer je langer blijft zitten.
Stapelbaar en plaatsbesparend
De stoel is stapelbaar. Daardoor kan je meerdere stoelen makkelijk op elkaar zetten wanneer je ze even niet nodig hebt. Dat is handig wanneer je ruimte wil vrijhouden op je terras of in je berging.
Stevig kunststof voor dagelijks gebruik
De stoel is gemaakt uit kunststof dat stevig aanvoelt. Daardoor is de stoel geschikt voor dagelijks gebruik.
Klantbeoordelingen
Passende accessoires
Handig als set kopen
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 353622 |
| EAN | 8711297141148 |
| Gewicht product | 5400 gr |
| Hoogte product | 825 mm |
| Lengte product | 490 mm |
| Breedte product | 555 mm |
| Merk | Wakefield |
| Ecocheque | Ja |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
