Tuinstoel Fleur zwart kunststof
Dit product wordt niet thuis bezorgd
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Stapelbaar
- Stoel in zwart kunststof
- Zithoogte van 46 cm
De tuinstoel Fleur in zwart biedt een perfecte combinatie van stijl en gebruiksgemak voor je tuin of terras. Met een comfortabele zithoogte van 46 cm is deze stoel ideaal voor ontspannen momenten in de tuin. Deze stoel is volledig gemaakt van zwart kunststof, wat zorgt voor een onderhoudsvriendelijke optie die bestand is tegen diverse weersomstandigheden. Dankzij het stapelbare ontwerp kun je eenvoudig ruimte besparen wanneer de stoelen niet in gebruik zijn. Tuinstoel Fleur wordt kant-en-klaar geleverd, zodat je meteen kunt genieten van je aankoop. Stijlvolle tuinstoelen vind je bij GAMMA.
Klantbeoordelingen
Passende accessoires
Handig als set kopen
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 278737 |
| EAN | 8711247205005 |
| Gewicht product | 5000 gr |
| Hoogte product | 810 mm |
| Lengte product | 545 mm |
| Breedte product | 585 mm |
| Merk | KARWEI |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie