Online op voorraad
- Thuisbezorgd
- €39.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €950
- Vandaag besteld, vrijdag 15 mei in huis
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Stevig acacia hout
- Geschikt voor 6 personen
- Geolied tafelblad van 3,2 cm
- Ruim formaat 200x90 cm
Deze tuintafel van Acacia hout geeft je tuin meteen een complete eetplek. Ideaal voor 6 personen, je kunt direct aan tafel genieten. Het stevige houten blad is 3,2 cm dik en geolied, waardoor je een robuuste, natuurlijke uitstraling hebt. De tafel heeft een hoogte van 76 cm, met 72,8 cm tot onderkant, wat comfortabel zit. Door het Acacia hout blijft de tafel stabiel en geschikt voor dagelijks gebruik. De strakke afwerking en het ruime formaat maken hem perfect voor gezellige diners of borrels in de tuin. Kijk of deze tuineettafel bij jouw tuin past en shop hem bij GAMMA.
Tip! Hout is een natuurproduct en kan zonder behandeling verkleuren of vlekken krijgen. Door je tuinmeubel goed te onderhouden, verleng je de levensduur en voorkom je onnodige schade. Bekijk onze klusadvies pagina voor het onderhoud van houten tuinmeubelen.
Passende accessoires
Handig als set kopen
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 353645 |
| EAN | 8711297141315 |
| Gewicht product | 32500 gr |
| Hoogte product | 760 mm |
| Lengte product | 900 mm |
| Breedte product | 2000 mm |
| Merk | Wakefield |
| Ecocheque | Ja |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Handleidingen en brochures
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
