Utherm4U PIR + gipsplaat, dikte 112,5 mm (100+12,5 mm), afm. 120x60 cm (0,72 m²), R-waarde = 4,5 2stuks
Dit product bespaart energie
Prijs: 103.47 euro/m²
Per pak: 149.00Per pak
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Materiaal:Kunststof
- Rd waarde:5,1 m²K/W
Het PIR isolatiemateriaal van Utherm4U is uitermate geschikt voor de isolatie van je renovatieproject en nieuwbouw. Deze dubbelzijdig beklede plaat met tanden en groeven van 120 op 60 cm en 100 mm dik kan je gebruiken om je daken, vloeren en spouwen te isoleren tegen water, warmte en brand. De R-waarde bedraagt 4,5. De plaat is bekleed met een 12,5 mm dikke gipsplaat zodat je isolatie én afwerking ineen hebt. Handig toch?!
Passende accessoires
Handig als set kopen
Utherm4U PIR + gipsplaat, dikte 112,5 mm (100+12,5 mm), afm. 120x60 cm (0,72 m²), R-waarde = 4,5 2stuks149.00
Voeg product toe aan set
Voeg product toe aan set
Totaal 149.00
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 631395 |
| EAN | 5414399031425 |
| Gewicht product | 18400 gr |
| Hoogte product | 30 mm |
| Lengte product | 1200 mm |
| Breedte product | 613 mm |
| Merk | Geen |
| Ecocheque | Ja |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Dit product bespaart energie
Deze producten helpen om energie of gas te besparen. Ze zijn ontworpen om minder energie te verbruiken of om jou te helpen je energieverbruik te verminderen. Voorbeelden zijn isolatiemateriaal, LED-lampen, lampen met een bewegingssensor, apparaten die werken op zonne-energie, zonnepanelen en producten met een energielabel van A tot en met D.
Meer informatie over Beter KlussenBestel- en leveringsinformatie
Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt jouw aankoop binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de winkel.