42.99
Prijs: 32.24 euro
25% korting op alle wandbrievenbussen
Als je de GAMMAplus kaart nog niet hebt kan je tijdens het afrekenen deze meteen aanvragen om de korting niet mis te lopen.
Aanbieding t/m 16-06-2026
Online op voorraad
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, woensdag 13 mei in huis
Niet op voorraad in onze winkels. Wel op bestelling verkrijgbaar.
Productomschrijving
- Kleurfamilie:Groen
- Materiaal:Metaal
- Positie postuitname:Voorzijde
Stalen wandbrievenbus met klep en opening voorzien van cilinderslot aan de voorzijde. Inworpopening: 32 x 4 cm.
Passende accessoires
Handig als set kopen
V-Part Wandbrievenbus groen staal - 31.5 cm32.24
Voeg product toe aan set
Totaal 32.24
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 292804 |
| EAN | 8713631034710 |
| Gewicht product | 2320 gr |
| Hoogte product | 315 mm |
| Lengte product | 110 mm |
| Breedte product | 360 mm |
| Merk | V-part |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Bestel- en leveringsinformatie
Bezorgd door onze leverancier
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Retourneren
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €4.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.