Prijs: 10.99 euro
Met GAMMAplus
20% korting vanaf €40 met je GAMMAplus kaart
Als je de GAMMAplus kaart nog niet hebt kan je tijdens het afrekenen deze meteen aanvragen om de korting niet mis te lopen.
Promo alleen nog dit weekend geldig
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, maandag 4 mei in huis
- Bezorgd in winkel
- gratis
Niet op voorraad in onze winkels. Wel op bestelling verkrijgbaar.
Productomschrijving
- Materiaal:Stof/textiel
De ultieme waservaring voor je auto
De Valma CrazyFibre Washandschoen is ontworpen voor een veilige en effectieve reiniging van je voertuig. Dankzij drie verschillende soorten extra speciale microvezels wordt vuil actief opgenomen, terwijl het lakoppervlak optimaal beschermd blijft tegen krassen en swirls.
Perfect voor regelmatig onderhoud en geschikt voor alle laksoorten.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 377002 |
| EAN | 8711293390281 |
| Gewicht product | 110 gr |
| Hoogte product | 30 mm |
| Lengte product | 280 mm |
| Breedte product | 220 mm |
| Merk | Valma |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Bestel- en leveringsinformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €4.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.Let op: Op maat gemaakte artikelen kan je niet retourneren.
