Van Marcke uitstortgootsteen wit 49,7x33x38,3 cm
Prijs: 53.49 euro
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Materiaal:Metaal
- Bevestigingsmethode:Opbouw
De Van Marcke Uitstortgootsteen Wit 49.7x33x38.3 cm is gemaakt uit witte plaatstaal en beschikt over een ketting met een dop. De gootsteen is 33 op 50 centimeter groot en 38 centimeter hoog. Bevestig makkelijk zelf op de gewenste hoogte. Handig in je (bij)keuken of garage.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 554396 |
| EAN | 5400220702640 |
| Gewicht product | 4000 gr |
| Hoogte product | 0 mm |
| Lengte product | 0 mm |
| Breedte product | 0 mm |
| Merk | Van Marcke GO |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Klantbeoordelingen
71 klantbeoordelingen
5 sterren
34 beoordelingen
4 sterren
17 beoordelingen
3 sterren
7 beoordelingen
2 sterren
3 beoordelingen
1 ster
10 beoordelingen
Afbeeldingen van klanten
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
Prima uitgietbak.
Degelijke en goed afgewerkte uitgietbak.
21 oktober 2024
5/5
Leuke bak
Leuke bak voor zijn geld wel op een stevig achtergrond bevestigen.
Piet
6 september 2024
5/5
Stalen bak voor buiten
Stevige bak, goede prijs, gemakkelijk buiten te bevestigen en aan te sluiten
RobG
28 juli 2024