Productomschrijving
- Snel en eenvoudig te monteren
- Met licht afgeronde rand (neus)
- Transparant te beitsen of te lakken in elke gewenste kleur
- Natuurlijke uitstraling
Massief eiken met natuurlijke structuur
De vensterbank massief eiken 100 x 20 cm 40 mm is gemaakt uit massief eikenhout. De natuurlijke variatie in kleur en structuur zorgt ervoor dat elke vensterbank er anders uitziet. Geschikt voor gebruik binnenshuis onder het raam.
Onbehandeld en zelf af te werken
De vensterbank is onbehandeld en kan je transparant beitsen of lakken in een kleur naar keuze.
Beperkt kromtrekken door opbouw
Het paneel bestaat uit meerdere verlijmde latten. Daardoor blijft het hout beter in vorm. De vensterbank is 20 mm dik.
Vooraan afgewerkt met neus
De vensterbank heeft aan de voorkant een verdikte rand van 40 mm hoog, ook wel de neus genoemd. Deze rand steekt licht naar voren en is afgerond (radius 6) voor een nette afwerking. Het eikenhout is FSC gecertificeerd en afkomstig uit verantwoord beheerde bossen.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 391388 |
| EAN | 8711283492858 |
| Gewicht product | 3000 gr |
| Hoogte product | 40 mm |
| Lengte product | 1000 mm |
| Breedte product | 200 mm |
| Merk | CanDo |
| Ecocheque | Ja |
