Vensterbank Nordic White 138x20 cm
51.29
Prijs: 41.03 euro
Met GAMMAplus
20% korting vanaf €40 met je GAMMAplus kaart
Als je de GAMMAplus kaart nog niet hebt kan je tijdens het afrekenen deze meteen aanvragen om de korting niet mis te lopen.
Promo alleen nog dit weekend geldig
afmeting:
Kleur:
Online op voorraad
- Thuisbezorgd
- €89.95
- Vandaag besteld, maandag 18 mei in huis
Niet op voorraad in onze winkels. Wel op bestelling verkrijgbaar.
Productomschrijving
- Materiaal:Natuursteen
Met een dikte van 2cm en verkrijgbaar in verschillende lengtes, brengen onze wit marmeren raamtabletten een vleugje elegantie in elke kamer. Het gepolijste oppervlak straalt luxe uit, terwijl de fijne vellingkant langs de zichtbare zijden voor een perfecte afwerking zorgt. Een tip van ons: gebruik kleefmortel voor een eenvoudige en stevige plaatsing. En vergeet niet, marmer is perfect voor binnen, dus geef je huis een stijlvolle upgrade met onze prachtige raamtabletten!
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 545430 |
| EAN | 5411382730501 |
| Gewicht product | 16600 gr |
| Hoogte product | 20 mm |
| Lengte product | 1380 mm |
| Breedte product | 200 mm |
| Merk | Geen |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en leveringsinformatie
Bezorgd door onze leverancier
Thuisbezorgd voor €89.95
Retourneren
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €89.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.Let op: Op maat gemaakte artikelen kan je niet retourneren.