Viooltjes in kistje 10 stuks in diverse kleuren
Prijs: 2.49 euro
Met GAMMAplus
Nee tegen BTW vanaf 40.- met je GAMMAplus kaart
Als je de GAMMAplus kaart nog niet hebt kan je tijdens het afrekenen deze meteen aanvragen om de korting niet mis te lopen.
Promo t/m morgen geldig
Online niet beschikbaar
Dit product is online niet verkrijgbaar, maar wel in de winkel te koop.
Toon alternatieve productenVoorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 248962 |
| EAN | 8717191037259 |
| Gewicht product | 500 gr |
| Hoogte product | 150 mm |
| Lengte product | 150 mm |
| Breedte product | 250 mm |
| Merk | Geen |
| Ecocheque | Ja |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie