Voetmat topscrape 40x60 cm
Prijs: 16.99 euro
Online op voorraad
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, vrijdag 22 mei in huis
- Ophalen in de winkel
- Dit artikel wordt voor je besteld en kan tussen 27 mei en 2 juni worden opgehaald afhankelijk van de winkel die je kiest.
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Onderhoudsvriendelijk
- Functioneel
- Stevige rubber backing
De schraapmat 40x60cm is een stevige mat met rubber backing en zeer goede schraapfunctie. Ideaal om uw huis vrij te houden van elk vuil.
Klantbeoordelingen
21 klantbeoordelingen
5 sterren
16 beoordelingen
4 sterren
3 beoordelingen
3 sterren
1 beoordeling
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
1 beoordeling
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
Mooie mat
Goede mat, stevig en ziet er mooi uit.
Anoniem
29 april 2026
5/5
Een topper voor je vuile schoenen.
Zelden zo'n goeie buitenmat gehad. Maakt schoon en blijft op zijn plaats liggen.
Fred Bertrand
15 februari 2026
5/5
Deurmat voor buiten
Veegt je schoenen goed schoon.
Elly van Dee van Veluw
1 februari 2026
Passende accessoires
Handig als set kopen
Voetmat topscrape 40x60 cm16.99
Voeg product toe aan set
Voeg product toe aan set
Totaal 16.99
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 609174 |
| EAN | 8717003318743 |
| Gewicht product | 1900 gr |
| Hoogte product | 28 mm |
| Lengte product | 400 mm |
| Breedte product | 600 mm |
| Type(nummer) | 609174 |
| Merk | Geen |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en leveringsinformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis retourneren in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €4.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.