Bosch grasmaaier accu 18V EasyMower 18V-32-200 (4,0 Ah)
Dit product wordt niet thuis bezorgd
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Zeer wendbaar, licht ontwerp
- 3 maaihoogtes van 20 tot 60 mm
- Graskam zorgt voor perfecte resultaten bij kanten en langs muren
- Klapbare bovengreep voor compact opbergen
De EasyMower 18V-32-200 is een lichte, draadloze grasmaaier die ideaal is voor het eenvoudig onderhouden van een stadstuin. Hij is uitgerust met een krachtige 18V-accu en een geavanceerd accumanagementsysteem, wat zorgt voor langere gebruiksduur zonder concessies te doen aan kracht of efficiëntie. De maaier heeft een bedieningshendel waarmee je de maaihoogte eenvoudig kunt instellen in drie standen, variërend van 20 tot 60 mm. Dankzij de graskam kun je netjes langs muren en randen maaien, wat zorgt voor snelle en gemakkelijke resultaten.
Passende accessoires
Handig als set kopen
Gratis 18¿V of 36¿V accu bij geselecteerd Bosch tuingereedschap
- Ontvang een gratis 18V of 36V accu bij aankoop van geselecteerd Bosch tuingereedschap van 23 februari t/m 30 juni 2026