GAMMA huiscijfer klein inox 4
Prijs: 14.59 euro
Cijfer:
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, vrijdag 15 mei in huis
- Bezorgd in winkel
- gratis
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Materiaal:Metaal
- Kleurfamilie:Metaal
Dit GAMMA huisnummer is gemaakt van RVS en is 10 cm hoog. De serie is verkrijgbaar van 0 t/m 9, zodat je steeds de gewenste nummercombinatie kan maken.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 518771 |
| EAN | 8711247834830 |
| Gewicht product | 58 gr |
| Hoogte product | 100 mm |
| Lengte product | 9 mm |
| Breedte product | 73 mm |
| Merk | GAMMA |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Handleidingen en brochures
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en leveringsinformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €4.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.
Vaak samen gekocht
Klantbeoordelingen
1 klantbeoordeling
5 sterren
0 beoordelingen
4 sterren
0 beoordelingen
3 sterren
0 beoordelingen
2 sterren
1 beoordeling
1 ster
0 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
2/5
Instructions unclear
Zitten geen instructies bij over de manier van bevestiging. We hebben m uiteindelijk in een plankje gehamerd met een grote rubber hamer. maar daar werd ie krom van. Misschien was dat niet hoe het bedoeld was maar dat is lastig te weten zonder instructies.
Martha
19 september 2024