GAMMA metserspriem
Prijs: 9.99 euro
Met GAMMAplus
Nee tegen BTW vanaf 40.- met je GAMMAplus kaart
Als je de GAMMAplus kaart nog niet hebt kan je tijdens het afrekenen deze meteen aanvragen om de korting niet mis te lopen.
Promo t/m morgen geldig
Dit product wordt niet thuis bezorgd
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Materiaal:Metaal
- Type:Metserspriem
De GAMMA metserpriem is onmisbaar om strak metselwerk af te leveren. Dankzij zijn scherpe priem kun je vlot en nauwkeurig aan de slag. De lengte van de priem bedraagt 15,5 cm.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 401447 |
| EAN | 8711247717553 |
| Gewicht product | 62 gr |
| Hoogte product | 155 mm |
| Lengte product | 20 mm |
| Breedte product | 20 mm |
| Type(nummer) | 155mm |
| Merk | GAMMA |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en leveringsinformatie
Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt jouw aankoop binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de winkel.