GAMMA Professional telescoopsteel click aluminium 2 m
Prijs: 19.99 euro
Dit product wordt niet thuis bezorgd
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Professional
- Uitschuifbaar tot 2 meter
- Gemaakt van uitklikbaar metaal met een rubbere handvat
Het ideale verlengstuk voor je borstels, bezems en aftrekkers? De lichte GAMMA Professional telescoopsteel uit aluminium die je tot 2 meter speelruimte geeft. Gemaakt van uitklikbaar metaal met een comfortabele handgreep.
Klantbeoordelingen
43 klantbeoordelingen
5 sterren
22 beoordelingen
4 sterren
9 beoordelingen
3 sterren
3 beoordelingen
2 sterren
3 beoordelingen
1 ster
6 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
ideale bevestiging rollers
handig klik systeem voor de rollers
mark
5 maart 2026
5/5
Gemakkelijk aan te passen in lengte. Handig.
Verlengbare stok voor wittel rollers
Rob
8 november 2025
5/5
stevig en werkt goed
stevig en werkt goed, aanrader voor plafond
Isa
25 augustus 2025
Passende accessoires
Handig als set kopen
GAMMA Professional telescoopsteel click aluminium 2 m39.98
Voeg product toe aan set
Totaal 39.98
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 559022 |
| EAN | 8711247892502 |
| Gewicht product | 412 gr |
| Hoogte product | 2000 mm |
| Lengte product | 45 mm |
| Breedte product | 35 mm |
| Merk | GAMMA |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Bestel- en leveringsinformatie
Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt jouw aankoop binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de winkel.