179.00
Prijs: 147.93 euro
Met GAMMAplus
Nee tegen BTW vanaf 40.- met je GAMMAplus kaart
Als je de GAMMAplus kaart nog niet hebt kan je tijdens het afrekenen deze meteen aanvragen om de korting niet mis te lopen.
Promo alleen vandaag nog geldig
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- gratis
- Vandaag besteld, zaterdag 16 mei in huis
- Bezorgd in winkel
- gratis
Niet op voorraad in onze winkels. Wel op bestelling verkrijgbaar.
Productomschrijving
De Salora 47CFT80WH is een compacte, vrijstaande koelkast die stijl en functionaliteit combineert. Met een inhoud van 68 liter is hij ideaal voor kleine huishoudens of als extra koelruimte.
Kenmerken:
- Strak wit ontwerp dat in elke keuken past.
- Omkeerbare deuren voor flexibele plaatsing.
- Stil in gebruik met een geluidsniveau van 41 dB.
- LED-binnenverlichting voor helder en energiezuinig licht.
- Jaarlijks energieverbruik van 172 kWh.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 266716 |
| EAN | 8720085002004 |
| Gewicht product | 20500 gr |
| Hoogte product | 845 mm |
| Lengte product | 446 mm |
| Breedte product | 472 mm |
| Type(nummer) | 47CFT80WH |
| Merk | SALORA |
Bestel- en leveringsinformatie
Bezorgd door PostNL
Gratis thuisgeleverd
Gratis bezorgd in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €4.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.