139.00
Prijs: 114.87 euro
Met GAMMAplus
Nee tegen BTW vanaf 40.- met je GAMMAplus kaart
Als je de GAMMAplus kaart nog niet hebt kan je tijdens het afrekenen deze meteen aanvragen om de korting niet mis te lopen.
Promo alleen vandaag nog geldig
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- gratis
- Vandaag besteld, zaterdag 16 mei in huis
- Bezorgd in winkel
- gratis
Niet op voorraad in onze winkels. Wel op bestelling verkrijgbaar.
Productomschrijving
- Compact design
- Stil gebruik
- Aanpasbare deur
Salora CFB4300WH Barkoelkast
Compact, stijlvol en praktisch – de perfecte barkoelkast voor kleine ruimtes of studentenkamers. Met 43 liter inhoud, aanpasbare deur en energieklasse E haal je kwaliteit in huis voor een scherpe prijs.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 366401 |
| EAN | 8719325154573 |
| Gewicht product | 15500 gr |
| Hoogte product | 492 mm |
| Lengte product | 450 mm |
| Breedte product | 472 mm |
| Type(nummer) | CFB4300WH |
| Merk | SALORA |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Bestel- en leveringsinformatie
Bezorgd door PostNL
Gratis thuisgeleverd
Gratis bezorgd in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €4.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.