Salora FRT910B diepvrieskast vrijstaand 91 liter zwart
229.00
Prijs: 189.25 euro
Met GAMMAplus
Nee tegen BTW vanaf 40.- met je GAMMAplus kaart
Als je de GAMMAplus kaart nog niet hebt kan je tijdens het afrekenen deze meteen aanvragen om de korting niet mis te lopen.
Promo alleen vandaag nog geldig
Kleur:
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €39.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €950
- Vandaag besteld, dinsdag 19 mei in huis
Niet verkrijgbaar in de winkel
Dit product is niet verkrijgbaar in de winkel, maar uitsluitend online te koop.
Productomschrijving
- Compact tafelmodel (91 l)
- Omdraaibare deur
- 4 transparante lades
- Stil (40 dB)
De Salora FRT910B diepvrieskast biedt een stijlvolle en functionele oplossing voor het invriezen van voedsel. Met een inhoud van 91 liter en 4 transparante lades, is deze vrijstaande vriezer perfect voor kleinere ruimtes zoals appartementen of kantoren. De temperatuur kan eenvoudig worden ingesteld van -12°C tot -20°C met de handige draaiknop. Deze vriezer heeft een laag geluidsniveau van slechts 40 dB en is voorzien van een omdraaibare deur voor extra flexibiliteit in plaatsing.
Klantbeoordelingen
1 klantbeoordeling
5 sterren
1 beoordeling
4 sterren
0 beoordelingen
3 sterren
0 beoordelingen
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
0 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
Tevreden
Tot nu super gevuld en staat nog gevuld.
En is alles in gevroren
17 februari 2025
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 282236 |
| EAN | 8720085003513 |
| Gewicht product | 29000 gr |
| Hoogte product | 850 mm |
| Lengte product | 580 mm |
| Breedte product | 550 mm |
| Type(nummer) | FRT910B |
| Merk | SALORA |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Bestel- en leveringsinformatie
Bezorgd door Extra@Home bezorgservice
Thuisbezorgd voor €39.95 en gratis vanaf €950
Retourneren
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €39.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.