Productomschrijving
- Betrouwbare oplossing bij lekkende of versleten kraanbovendelen
- Universeel toepasbaar op gangbare wastafel- en keukenkranen
- Duurzame keramische binnenwerking voor een soepele bediening
Dit keramische kraanbovendeel van Grohe gebruik je om je oude keramische kraanbovendeel te vervangen als deze beschadigd is of lekt. Dit kraanbovendeel is universeel toepasbaar op de meest voorkomende wastafel- en keukenkranen en heeft een 1/2" buitendraad aansluiting.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 299321 |
| EAN | 8718848292182 |
| Gewicht product | 80 gr |
| Hoogte product | 40 mm |
| Lengte product | 60 mm |
| Breedte product | 60 mm |
| Merk | Sanivesk |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en leveringsinformatie
Bezorgd door PostNL
Gratis thuisgeleverd
Gratis bezorgd in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €4.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.