GAMMA kraanbovendeel keramisch koud 1/2"
Dit product wordt niet thuis bezorgd
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
Is het bovendeel van je kraan beschadigd? Dit keramische kraanbovendeel gebruik je om je oude keramische kraanbovendeel te vervangen. Deze kraanbovendelenset is universeel toepasbaar op de meest voorkomende wastafel- en keukenkranen en heeft een 1/2" BU aansluiting. De montage is eenvoudig. Draai het kraanbovendeel uit de kraan, verwijder eventuele kalk en de kraanschijf en plaats een nieuw bovendeel. Het GAMMA kraanbovendeel keramisch koud 1/2"" is onderdeel van het GAMMA assortiment voor klussen rondom sanitair en de centrale verwarming.
Klantbeoordelingen
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 259137 |
| EAN | 8711247571773 |
| Gewicht product | 55 gr |
| Hoogte product | 51 mm |
| Lengte product | 23 mm |
| Breedte product | 23 mm |
| Type(nummer) | Keramisch 1/2" |
| Merk | GAMMA |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie