Sanivesk kraanbovendeel binnenwerk Grohe Costa 1/2"M
Prijs: 27.99 euro
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, woensdag 13 mei in huis
- Bezorgd in winkel
- gratis
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Universeel inzetbaar voor de meeste keuken- en wastafelkranen
- Ideale oplossing bij lekkage of slijtage van het originele kraanbovendeel
- Voorzien van duurzame rubberafdichting en 1/2" buitendraad aansluiting
Dit binnenwerk kraanbovendeel Costa met rubberafdichting gebruik je om je oude binnenwerk kraanbovendeel te vervangen als deze beschadigd is of lekt. Dit kraanbovendeel is universeel toepasbaar op de meest voorkomende wastafel- en keukenkranen en heeft een 1/2" buitendraad aansluiting.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 299328 |
| EAN | 8718848292199 |
| Gewicht product | 70 gr |
| Hoogte product | 40 mm |
| Lengte product | 110 mm |
| Breedte product | 100 mm |
| Merk | Sanivesk |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en leveringsinformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €4.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.