Schraag 78x48x78 cm 2 stuks
42.99
Prijs: 35.53 euro
Met GAMMAplus
Nee tegen BTW vanaf 40.- met je GAMMAplus kaart
Als je de GAMMAplus kaart nog niet hebt kan je tijdens het afrekenen deze meteen aanvragen om de korting niet mis te lopen.
Promo t/m morgen geldig
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, vrijdag 15 mei in huis
- Bezorgd in winkel
- gratis
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Draaggewicht:100 kg
- Materiaal:Metaal
- Type:Schraag
Maak een tafel of werkbank van een gewone plank met behulp van twee schragen. Bij GAMMA heb je de keuze uit verschillende schragen, waaronder deze metalen schraag (2 stuks) van Erro Tools met een hoogte van 78 cm die wel 100 kilogram kan dragen.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 316626 |
| EAN | 5411209630595 |
| Gewicht product | 6000 gr |
| Hoogte product | 780 mm |
| Lengte product | 480 mm |
| Breedte product | 780 mm |
| Type(nummer) | 78 x 48 x 78cm |
| Merk | Erro |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Bestel- en leveringsinformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €4.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.
Vaak samen gekocht
Klantbeoordelingen
36 klantbeoordelingen
5 sterren
15 beoordelingen
4 sterren
8 beoordelingen
3 sterren
2 beoordelingen
2 sterren
3 beoordelingen
1 ster
8 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
Metalen schraag
Stevige schraag, ietwat aan de prijs maar niet te vergelijken met houten schragen. Uitstekend voor verwerking van langere platen.
Henk P
29 april 2026
5/5
Stabiele schragen
Mooie stevige schragen, groot draagvermogen, zeer stabiel.
AvZ
7 november 2025
5/5
Schraag
Even in elkaar zetten en dan heb je een handige schraag die je gemakkelijk kan opbergen
Jacob
19 januari 2025