Online op voorraad
- Thuisbezorgd
- €39.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €950
- Vandaag besteld, woensdag 20 mei in huis
Niet verkrijgbaar in de winkel
Productomschrijving
- Comfortabele kuipstoel
- Zithoogte 45 cm, zitdiepte 65 cm
- Zitbreedte 62 cm, armleuninghoogte 75 cm
- Beige kussen afneembaar en wasbaar
Comfortabele kuipstoel
De Tuinstoel kuip Celine terracotta/beige geeft je meteen een comfortabele en stijlvolle zitplek. Je gebruikt de stoel om te ontspannen, te lezen of rustig iets te drinken op je terras, balkon of in je woonkamer.
Ruime en aangename zit
Met een zithoogte van 45 cm kan je makkelijk plaatsnemen en rechtstaan. De zitdiepte van 65 cm en zitbreedte van 62 cm zorgen voor een comfortabele zit. De armleuningen van 75 cm geven extra steun tijdens het zitten.
Afneembaar en wasbaar zitkussen
Het beige kussen is afneembaar en wasbaar. Dat maakt het onderhoud eenvoudig wanneer het kussen vuil wordt door gebruik. Zo hou je de stoel langer netjes.
Stevig frame met stoffen zitting
Het frame is gemaakt van metaal en zorgt voor een stabiele basis. De stoffen zitting en het kussen zorgen samen voor een aangename en comfortabele zitervaring.
Passende accessoires
Handig als set kopen
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 353591 |
| EAN | 8711297140967 |
| Gewicht product | 16400 gr |
| Hoogte product | 800 mm |
| Lengte product | 750 mm |
| Breedte product | 800 mm |
| Merk | KARWEI |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Handleidingen en brochures
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
