Online op voorraad
- Thuisbezorgd
- €39.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €950
- Vandaag besteld, zaterdag 16 mei in huis
Niet verkrijgbaar in de winkel
Productomschrijving
- Ronde tafel voor 4 personen
- Hoogte tot onderkant tafel 73 cm
- Tafelblad 1,5 cm dik, stevig en stabiel
- Unieke poten met poedercoating voor extra stijl
Ronde tafel waar iedereen makkelijk bij kan
De Tuintafel Luna bordeaux rond 135 cm geeft je meteen een praktische eetplek voor 4 personen. Je gebruikt deze tafel om buiten te eten, iets te drinken of even te werken in de tuin of op je terras. Door de ronde vorm zit iedereen vlot rond de tafel en kan je makkelijk bij alles.
Aangename tafelhoogte en stevig blad
De hoogte tot de onderkant van de tafel is 73 cm. Dat zorgt ervoor dat je comfortabel zit met een stoel eronder. Het tafelblad is 1,5 cm dik en voelt stevig aan. Daardoor blijft de tafel stabiel staan tijdens gebruik.
Opvallende poten met extra bescherming
De unieke poten hebben een poedercoating. Dat zorgt voor extra bescherming en geeft tegelijk een strakke uitstraling. Zo krijg je een tafel die stevig staat en tegelijk een echte blikvanger is in je tuin of op je terras.
Passende accessoires
Handig als set kopen
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 353599 |
| EAN | 8711297141018 |
| Gewicht product | 42000 gr |
| Hoogte product | 750 mm |
| Lengte product | 1350 mm |
| Breedte product | 1350 mm |
| Merk | KARWEI |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Handleidingen en brochures
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
