Vensterbank MDF leisteen 405x30 cm 28mm
Dit product wordt niet thuis bezorgd
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Materiaal:Hout - bewerkt
Snel de klus klaren met deze extra lange vensterbank: Kies je decor naar wens, na montage van de vensterbank kun je gelijk genieten van het eindresultaat. De vensterbank is tevens toepasbaar als legplank in een kast of als plank aan de wand. Voor het afwerken van de kopse kanten zijn bijpassende kantstroken beschikbaar. De neus van de vensterbank is 28mm hoog en mede door de zeer scherpe hoeken (radius 3mm) rank van vorm. Het basismateriaal van de vensterbank is MDF voorzien van een krasbestendige kunststof toplaag van CPL. De vensterbank past over bestaande vensterbanken van 14mm dik. Het hout is PEFC gecertificeerd en daarmee afkomstig uit duurzaam beheerde bossen. Afneembaar met vochtige doek en niet-agressief schoonmaakmiddel.
Passende accessoires
Handig als set kopen
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 469987 |
| EAN | 8711283404370 |
| Gewicht product | 13228 gr |
| Hoogte product | 28 mm |
| Lengte product | 4050 mm |
| Breedte product | 300 mm |
| Type(nummer) | 4050x300x28mm |
| Merk | CanDo |
| Ecocheque | Ja |
| N P K | 9998-9998-9998 |