Tuinset hoes rechthoekig 245 x 205 cm zwart
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, zaterdag 16 mei in huis
- Bezorgd in winkel
- gratis
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Biedt bescherming tegen regen, vuil en stof
- Eenvoudig over de tuinset te plaatsen en te verwijderen
- Past op rechthoekige tuinsets van 245 x 205 cm
- Geschikt voor gebruik buiten
Tuinset hoes rechthoekig 245 x 205 cm zwart is een beschermhoes die je over je rechthoekige tuinset zet om deze te beschermen tegen regen, vuil en stof. Je trekt de hoes eenvoudig over de tuinset wanneer deze niet in gebruik is en haalt hem net zo makkelijk weer af wanneer je wilt zitten. De hoes is gemaakt van polyester en geschikt voor gebruik buiten. Met een lengte van 245 cm, een breedte van 205 cm en een hoogte van 80 cm past de hoes op de meeste gangbare rechthoekige tuinsets en bedekt deze volledig. Zo blijft je tuinset netjes tussen gebruik door en klaar voor gebruik zonder dat je hem telkens hoeft schoon te maken.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 354538 |
| EAN | 8711297141872 |
| Gewicht product | 2140 gr |
| Hoogte product | 950 mm |
| Lengte product | 2050 mm |
| Breedte product | 2450 mm |
| Merk | Wakefield |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
